Аварія відбулася вчора, 17 червня, о 21.25 годині на автодорозі «Львів-Шегині».
За попередніми даними, водій позашляховика «Mitsubishi Pajero», 45-річний мешканець Мостиського району, не обрав безпечної швидкості руху, виїхав на зустрічну смугу, де зіткнувся з автомобілем «Toyota Camry».
У результаті ДТП загинули двоє пасажирів легковика «Toyota» - 22-річний та 21-річний мешканці Львова.
Крім цього, травмувався керманич автомобіля «Toyota», 23-річний львів’янин. Після надання необхідної допомоги, його відпустили додому.
Також постраждав водій позашляховика. Чоловіка довелось шпиталізувати. Медики діагностували у нього тупу травму живота.
Триває розслідування, правоохоронці встановлюють усі обставини дорожньо-транспортної пригоди.
Про це повідомили у прес-службі управління ДАІ у Львівській області
Автор: головний редактор УкрЗахідІнформ
.
Попередня новина: На Хмельниччині пожежна ...
Наступна новина: Матч Динамо - Атлетик може ...
Чому малі річки України опиняються під загрозою ...
Озеро Світязь: природний скарб України для відпочинку та оздоровлення
Коммерческий ковролин: что нужно знать?
Перша поїздка на СТО: практичні поради для водіїв-початківців
Домедична допомога на робочому місці: до яких ситуацій варто бути готовим