Ветерани легкої атлетики Львівщини повернулися додому з медалями чемпіонату України

19.06.14 16:57 0 1113
13-14 червня у місті Києві відбувся особисто-командний чемпіонат України з легкої атлетики серед спортсменів-ветеранів та XVI відкритий особисто-командний чемпіонат Асоціації бігунів України.

Змагання проведено Міністерством молоді та спорту України, Федерацією легкої атлетики України, департаментом освіти і науки, молоді та спорту Київської МДА та Асоціацією ветеранів спорту України.

У змаганнях взяли участь спортсмени категорії “Мастерс” з усіх куточків України, в т.ч. збірна команда Львівської області. Легкоатлети віком від 30 років і старші змагалися на дистанціях: біг по шосе – 10 000 м, біг 5 000 м та 5 000 м спортивною ходою.

8. Шеремет Віктор (1952 р.н.).

У загальнокомандному заліку збірна команда ветеранів-легкоатлетів Львівщини виявилася серед найкращих!

Зокрема, в заліку чемпіонату України команда Львівської області, набравши 610,09 очок, посіла друге місце, поступившись столичним атлетам (728,27 очок) й випередивши команду Київської області (501,66 очок).

За програмою XVI відкритого чемпіонату Асоціації бігунів України збірна Львівської області, набравши 400,32 очок, посіла перше місце! При цьому львів’яни випередили команди м. Києва (336,99 очок) та Житомирської області (331,16 очок).

На представницьких легкоатлетичних змаганнях в Києві відзначилися Ядвіга Островська, Віктор Шеремет, Анатолій Жук, Микола Нестеренко, які посіли у відповідних вікових групах перші місця.