Житомирські ДАІвці впроваджують новітні ігрові методи навчання дітей дорожній безпеці

Житомирські ДАІвці впроваджують новітні ігрові методи навчання дітей дорожній безпеці

20.06.14 22:47 0 743
Допоки діти відпочивають в літніх таборах від шкільних наук, працівники ДАІ організовують їх активно-корисне дозвілля. Днями правоохоронці представили пізнавально-розважальну програму «Твій друг – безпечний рух» у пришкільному дитячому таборі загальноосвітньої школи №16 м. Житомира.

Навчання - це безперервний процес, а знання, отримані в невимушеній, неофіційній атмосфері, і швидше стають зрозумілими, і запам’ятовується надовше, - переконані в УДАІ УМВС України в Житомирській області.

- Заходи з безпеки дорожнього руху для найменших його учасників ми проводимо постійно й на системній основі, - розповідає начальник обласного УДАІ Володимир Гриб. – Проте намагаємось шукати все нові й нові методи донесення до дітей азів дорожньої безпеки.

Відтак організована цього разу працівниками Державтоінспекції півторагодинна розважально-пізнавальна програма була цікавою і різноманітною та водночас корисною і повчальною. Вона складалася із профілактичної бесіди, рухливої гри-естафети «Твій друг – безпечний рух» та концертного виступу команди КВН-ЮІР «Без поважної причини» школи № 16 м. Житомира.

В ігровій формі, весело, заповзято та захоплююче пройшла естафета. У ній взяли участь 3 команди, сформовані з відпочиваючих із дитячого садочка №65, школи №28 та школи №16.

Але справжнє свято знань правил дорожнього руху було влаштовано ЮІРівцями ЗОШ №16 в актовій залі навчального закладу. Протягом 45 хвилин діти насолоджувалися щирим запалом юних артистів. Зал вибухав оплесками, які підбадьорювали виступаючих. По завершенню концерту відпочиваючі з вигуками «Молодці!» дякували команді КВН-ЮІР.

Підсумком зустрічі стало нагородження дипломами всіх учасників і, звісно, переможця змагань. Першість виборола команда 16-ї школи.

Працівники ДАІ пообіцяли, що свята «Безпечного руху» будуть тривати й надалі, адже правоохоронці відвідуватимуть місця відпочинку та оздоровлення дітей упродовж всього літа.

УДАІ УМВС України

в Житомирській області
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)

КОМЕНТАРІ