У Тернополі відбувся семінар-тренінг за фінансової підтримки представництва Фонду Фрідріха Науманна в Україні

У Тернополі відбувся семінар-тренінг за фінансової підтримки представництва Фонду Фрідріха Науманна в Україні

20.06.14 22:57 0 639
Упродовж двох днів, 17 і 18 червня, у Тернопільській обласній державній адміністрації на семінарі-тренінгу розповідали, дискутували і ділилися досвідом, як покращити роботу центру надання адміністративних послуг.

Захід провели за сприяння Центру політико-правових реформ (м. Київ), Центру досліджень місцевого самоврядування (м. Львів) за фінансової підтримки представництва Фонду Фрідріха Науманна в Україні.

«В Тернопільській області діє 18 центрів надання адміністративних послуг в 17 районах та місті Тернополі, які створені, перш за все, для зручності громадян за принципом – прозоро, чітко, зрозуміло - зазначила директор департаменту економічного розвитку Тернопільської облдержадміністрації Галина Воляник. – Однак є багато питань щодо організації роботи. Переконана, такий захід допоміг учасникам отримати необхідні знання, вміння і навики, оскільки поєднав і теоретичну, і практичну частини».

Проблеми, тенденції, ризики, державна політика, організація роботи ЦНАПів, програмне забезпечення, навчання персоналу – це далеко не всі питання, які обговорили учасники семінару-тренінгу.

Також у рамках семінару-тренінгу представники Волинської області поділилися досвідом створення центру надання адміністративних послуг та автоматизації документоообігу у райдержадміністраціях Волинської області.

«Реформування системи надання адміністративних послуг допоможе створити сприятливий бізнес-клімат, запобігатиме проявам корупції та різного посередництва під час їх надання, - наголосив заступник голови Тернопільської облдержадміністрації Леонід Бицюра. - Якщо ЦНАП працюватиме ще ефективніше, від цього і споживачі, і працівники сфери адмінпослуг тільки виграють. Поступ у розвитку ЦНАПів призведе до більш злагодженої і ефективної роботи. Тому першочерговим завданням є полегшити процедури надання адмінпослуг для населення, зробити їх більш доступними і зручними».

Довідково: Протягом 5 місяців 2014 року центрами надання адміністративних послуг надано понад 9,8 тис. адміністративних послуг, з них майже 1,6 тис. послуг соціального характеру та 4134 дозвільних документів.

Про це повідомили у Тернопільській облдержадміністрації
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
5 (голосів: 2)
Наступна новина: Чернівецькі "Бонні та ...

КОМЕНТАРІ