На Тернопіллі батальйон територіальної оборони укомплектований на 86%

На Тернопіллі батальйон територіальної оборони укомплектований на 86%

20.06.14 21:09 0 780
Батальйон територіальної оборони Тернополя відвідали голова Тернопільської обласної ради Василь Хомінець, заступник голови Тернопільської облдержадміністрації Леонід Бицюра та в. о. обласного військового комісара полковник Володимир Катинський.

Керівництво області ознайомилося з роботою батальйону та обговорили з військовими шляхи вирішення основних проблем.

«На даний час в особовий склад батальйону налічує більше 350 чоловік, він укомплектований на 86%, - зазначив в. о. Володимир Катинський. – У його лави можуть вступити всі охочі. З 1 червня військовослужбовці батальйону приступили до бойового злагодження».

Щодо матеріально-технічного забезпечення, то на даний час найбільша потреба в бронежилетах та кевларових шоломах. Інші проблеми батальйону вдається вирішити власними зусиллями. Полковник Володимир Катинський доповів керівництву області, що допомогу військовим надають різні підприємства, установи, громадські організації, мешканці краю. Крім грошової, військовим формуванням надається інша різноманітна допомога. Це і забезпечення військовослужбовців продуктами харчування, спецодягом та взуттям, ремонт та придбання технічних засобів тощо. До слова, спонсорську допомогу – бронежилети – передала філія одного з банків міста.

«Впродовж останніх років керівництвом держави було зроблено все, щоб знищити українську армію, - зазначив заступник голови Тернопільської облдержадміністрації Леонід Бицюра. - Але український дух незламний. Ми бачимо, що українські юнаки готові захищати країну і навіть віддати своє життя за неї. Тому в цей непростий час ми повинні допомогти нашим військовим, адже це наш обов’язок».

Також він запевнив, що обласна влада робить все для матеріально-технічного забезпечення батальйону та завжди готова допомогти у вирішенні проблем.

Про це повідомили у Тернопільській облдержадміністрації
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)

КОМЕНТАРІ