У Рівненській області тривають перевірки у сфері оздоровлення та відпочинку дітей

У Рівненській області тривають перевірки у сфері оздоровлення та відпочинку дітей

20.06.14 18:06 0 574
Питання захисту прав і свобод дітей постійно перебувають у полі зору прокуратури Рівненської області. У розпал літнього періоду пріоритетом правозахисної діяльності прокуратури є додержання законодавства щодо оздоровлення та відпочинку дітей, передусім тих, хто потребує підтримки держави.

У зв’язку з цим, прокуратурою Рівненщини проводяться перевірки на даному напрямі, якими охоплено широкий спектр питань. Під особливою увагою прокурорів – організація оздоровлення дітей та умови перебування їх в закладах відпочинку, додержання в цих закладах санітарного та епідеміологічного благополуччя, правил пожежної безпеки, функціонування ігрових атракціонів, дитячих гральних майданчиків біля житлових будинків тощо.

Під час перевірки вивчатиметься також стан законності в діяльності органів влади при використанні бюджетних коштів, спрямованих на вказані цілі.

З метою оперативного реагування на порушення прав дітей на відпочинок та оздоровлення з боку працівників органів виконавчої влади, закладів освіти, охорони здоров'я, соціального захисту просимо повідомляти прокуратуру Рівненської області. Телефонувати можна за номером 62-04-79 (у робочі дні з 09.00 до 18.00 год.).

Прес-служба прокуратури області
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)
Наступна новина: За грабіж волинянину ...

КОМЕНТАРІ