У Рівненській області зупиняйтесь згідно Правил

У Рівненській області зупиняйтесь згідно Правил

20.06.14 18:54 0 678
Працівники ДАІ Рівненщини спільно з журналістами місцевих телеканалів провели в обласному центрі профілактичні заходи, спрямовані на покращення організації дорожнього руху на зупинках та стоянках громадського автотранспорту.

Метою даного заходу стало виявлення порушень Правил дорожнього руху, а саме зупинки та стоянки приватних автомобілів на місцях зупинки громадського транспорту, а також проведення профілактичної роботи з власниками автотранспорту. Профілактичні заходи проводилися на центральній вулиці обласного центру, поблизу ринку. Лише протягом однієї години працівники Державтоінспекції виявили понад 10 таких порушень, вчинених водіями транспортних засобів. Водіїв, які визнавали свої порушення та обіцяли в подальшому дотримуватись Правил дорожнього руху, працівники ДАІ попереджували.

- Центральна вулиця обласного центру завантажена практично на протязі всього дня, а в обідню пору автомобілів удвічі більше, водії паркуються на місцях, відведених для зупинки громадського транспорту, інколи посеред дороги, утворюючи затори і незручності для інших учасників дорожнього руху,- розповідає заступник начальника ВДАІ УМВС України в Рівненській області Віктор Мороз. Отож, такі профілактичні рейди спільно з громадськістю ми будемо проводити постійно.

Про це повідомили у прес-службі ВДАІ УМВС України в Рівненській області
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)
Попередня новина: Волинянина засудили за ...
Наступна новина: Львівські правоохоронці ...

КОМЕНТАРІ