В Закарпатській області рятувальники провели чергове відпрацювання у житловому секторі

В Закарпатській області рятувальники провели чергове відпрацювання у житловому секторі

20.06.14 22:04 0 690
З початку 2014 року в Закарпатській області виникло 696 пожеж. Завдана матеріальна шкода від них перевищила 3 мільйони гривень. У вогні загинуло 8 осіб, ще стільки ж отримали різного ступеню важкості опікові травми та отруєння чадним газом. За правило, найчастіше від пожеж потерпає житловий сектор. На його долю припадає майже 70 відсотків загорань та 80 процентів загиблих на них людей. Найчастіше від вогню страждають незахищені верстви населення – літні люди, немічні, хворі, одинокі громадяни та ті, що входять до так званої групи ризику, котрі, за певних обставин, опинилися за межею бідності. Отож питання забезпечення пожежної безпеки власних помешкань у них стоять далеко не на першому місті.

Щоб убезпечити людей від вогняного лиха та звернути їх увагу на покращення протипожежного стану помешкань, Управління ДСНС України у Закарпатській області спільно з працівниками соціального захисту, органами місцевого самоврядування та правоохоронцями 17 червня здійснили профілактичне відпрацювання села Верхне Водяне Рахівського району, де проживає понад 7 тисяч громадян.

Даний регіон вибраний не випадково, адже з початку 2014 року на його території вже зареєстровано 54 пожежі, проти 40 за аналогічний період 2013 року. Щодо кількості пожеж у житловому секторі, то їх зафіксовано 48, що становить майже 89 відсотків від загальної кількості пожеж.

Рятувальники нагадали мешканцям села про необхідність дотримання нескладних але життєво необхідних правил пожежної безпеки в побуті, провели інструктажі, а також надали практичну допомогу й роз’яснення правил пожежної безпеки під час користування пічним опаленням та електричними приладами. Не оминули увагою й питання безпечної поведінки на воді та в лісових масивах району. Усім господарям також були роздані листівки з інформацією про правила безпечної поведінки на воді та пам’ятки безпеки на випадок виникнення різного роду надзвичайних ситуацій.

Окрім осель громадян рятувальники завітали й у місця масового перебування людей, а саме: на місцевий ринок, пошту та лікарню. Не оминули увагою й підростаюче покоління, роз’яснювальні бесіди були проведені й у дошкільному навчальному закладі.

Насамкінець, працівники оперативно-рятувальної служби провели рейд щодо дотримання правил пожежної безпеки на території лісу «Верхневодянського лісництва». В рамках заходу вогнеборці нагадали населенню про основні правила протипожежної безпеки під час перебування в лісах та паркових зонах, надавали рекомендації щодо організації безпечного відпочинку тощо. Крім того відпочивальникам були роздані інформаційні матеріали.

У ДСНС України у Закарпатській області
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)
Попередня новина: Григорій Пустовіт ...
Наступна новина: Студентам та аспірантам ...

КОМЕНТАРІ