Шостий тур чемпіонату міста Луцька з футболу став рекордним на забиті голи

20.06.14 16:20 0 1113
Перша гра шостого туру чемпіонату міста Луцька з футболу, що розпочався у вівторок, стала щедрою на забиті голи. Лише до сьомої хвилини змогла втримати свої ворота сухими команда ДЮСШ № 2 – ЛСТМ № 536, яка протистояла «Магніту». А далі повне домінування більш досвідченої команди, яка в цей день переважала суперника у всіх ігрових моментах, довівши матч до розгромного рахунку 14:0. Шість голів на рахунку Валентина Кривицького, три – Дмитра Горщарука, два – Сергія Дорецького і по одному в активі Андрія Поліщука, Олександра Блажиєвського і Сергія Тачинського.

У другій грі між командами «Мідас-Трейд» і МАРАДО точилася гостра боротьба. Першими відкрили рахунок трейдівці. Гол забив Антон Чернов. Через десять хвилин марадовець Віталій Бондарук зрівняв рахунок, а під завісу першого тайму Сергій Бугайчук вивів МАРАДО вперед.

Другий тайм пройшов у цікавому двобої. Обидві команди показали цікаву, змістовну гру і жагу до перемоги. На п’ятій і двадцять третій хвилинах другого тайму після голів Богдана Турчика і Віталія Бондарука марадівці збільшили відрив. Під завісу матчу трейдівець Антон Чернов забив другий м’яч і зменшив відрив у матчі. В підсумку перемога МАРАДО 4 : 2, яка не втратила очок і продовжувала очолювати турнірну таблицю чемпіонату.

Щедрим на голи видався і другий ігровий день туру. В першому матчі «Адреналін» впевнено переміг команду з 40-го з рахунком 7 : 3. По два голи в активі адреналінівців Олександра Чепелюка, Ігоря Даркевича і Юрія Кмитко. Один раз відзначився Ілля Лящук, а в активі Юрія Жука – автогол. У команди 40-го по одному разу відзначилися Микола Дяк і Олександр Бондарук.

У другому матчі дня глядачі побачили ще більше голів, ніж у попередньому матчі. «Волинь А» розгромила БРЕНД-ГРУП з рахунком 10 : 3 і залишилася на другому місці турнірної таблиці, маючи гру в запасі. У «хрестоносців» трьома результативними ударами відзначився Віктор Мацюк, двічі – Володимир Гащин і Володимир Лукащук. По одному голу в активі Олега Федюкова, Ярослава Комзюка і Володимира Гапона. У брендівців по одному голу в активі Андрія Щербика, Андрія Бойко і Василя Соніча.

Після щедрого на голи туру в списку бомбардирів сталися зміни. Завдяки хет-трику у турі список очолив Віктор Мацюк (Волинь А), в активі якого 8 забитих голів. По 7 забитих м’ячів у Віталія Бондарука (МАРАДО) і Володимира Гапона (Волинь А).