Формують списки присяжних для Луцького міськрайонного суду

Формують списки присяжних для Луцького міськрайонного суду

20.06.14 19:26 0 591
Луцька міська рада інформує, що на виконання листа Територіального управління державної судової адміністрації України у Волинській області від 14.05.2014 р. та листа 06.05.2014 р. Луцького міськрайонного суду Волинської області у відповідності до ст. 58-1 Закону України «Про судоустрій і статус суддів» формує списки присяжних по місту Луцьку для Луцького міськрайонного суду.

Відповідно ст. 59 Закону України «Про судоустрій і статус суддів» передбачено, що народним засідателем присяжним може бути громадянин України, який досяг тридцятирічного віку і постійно проживає на території, на яку поширюється юрисдикція відповідного суду.

Крім того, ч. 2 ст. 59 вищезазначеного закону передбачені вимоги до народних засідателів, присяжних. А саме, не підлягають включенню до списків народних засідателів та списків присяжних громадяни:

1) визнані судом обмежено дієздатними або недієздатними;

2) які мають хронічні психічні чи інші захворювання, що перешкоджають виконанню обов’язків народного засідателя, присяжного;

3) які мають не зняту чи не погашену судимість;

4) народні депутати України, члени Кабінету Міністрів України, судді, прокурори, працівники органів внутрішніх справ та інших правоохоронних органів, військовослужбовці, працівники апаратів суддів, інші державні службовці, адвокати, нотаріуси;

5) громадяни, які досягли шістдесяти п’яти років;

6) особи, які не володіють державною мовою.

Громадянину, який претендує на включення до списку присяжних або списку народних засідателів необхідно до 01.07.2014 р. подати наступні документи:

- заяву на ім’я Луцької міської ради;

- копія паспорту;

- довідку з місця роботи;

- сертифікат про проходження профілактичного, наркологічного огляду;

- медична довідка про проходження обов’язкового попереднього та періодичного психіатричного огляду;

- довідку про відсутність судимості;

- контактний номер телефону.

Про це повідомили у Луцькій міській раді
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)
Попередня новина: В Закарпатській області ...
Наступна новина: Тернопілля: щоб літній ...

КОМЕНТАРІ