Перемога команди м. Луцька в VІІ обласному фестивалі

Перемога команди м. Луцька в VІІ обласному фестивалі

21.06.14 12:11 0 751
Шкільні канікули розпочалися спортивно-масовими заходами в рамках Всеукраїнської акції «Спорт для всіх у парках і скверах».

Активно долучилися до неї клуби за місцем проживання Луцького міського центру фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх».

Проведено ряд змагань, турнірів, товариських зустрічей з різних видів спорту.

19 червня у місті Володимир-Волинський збірна команда Луцького міського центру фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» брала участь в VІІ обласному фестивалі «Спорт для всіх – у кожному дворі» серед клубів за місцем проживання в рамках Всеукраїнських масових заходів «Спорт для всіх у парках і скверах».

Програма фестивалю включала чотири види: змагання «Веселі старти», спортивну вікторину, дартс та перетягування линви. В усіх видах лучани були в числі призерів. У спортивній програмі «Веселі старти» і спортивній вікторині лучани були переможцями. У перетягуванні линви наша команда програла лише у фіналі і стала другою, а у змаганнях з дартсу – ІІІ місце.

За найкращим результатом у всіх видах програми збірна команда Луцького міського центру фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх», як і в попередні роки, стала переможцем у командному заліку.

Команда міста була нагороджена кубком, грамотою, а учасники - медалями та призами від Волинського обласного центру фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх».

Вітаємо членів команди з черговою перемогою на змаганнях обласного рівня.

Міський центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» (720 335)

Про це повідомили у Луцькій міській раді
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)

КОМЕНТАРІ