В Івано-Франківську облаштували ще один двір

В Івано-Франківську облаштували ще один двір

21.06.14 12:35 0 836
19 червня в Івано-Франківську в дворі будинків 238, 240 на вул. Тисменицькій пройшло відкриття облаштованого двору, організоване ВО «Свобода» з нагоди завершення комплексних робіт з проведення там благоустрою.

Завдяки спільній роботі депутата Івано-Франківської міської ради від фракції ВО «Свобода» Романа Онуфріїва та мешканців вдалося прокласти бруківкою пішохідні доріжки, заасфальтувати міжбудинковий проїзд та впорядкувати території.У доволі таки великому дворі, що охоплює одразу три заїзди з ініціативи депутата-мажоритарника по даному окрузі Романа Онуфріїва прокладено доріжки із бруківок, заасфальтовано міжбудинкові проїзди біля будинків 238, 240 та 242 на вул. Тисменицькій. До цього часу глибокі вибоїни та понівечені бордюри створювали неабиякі перешкоди пішоходам та автомобілістам. Ще більше страждали молоді батьки, котрі виходили з малими дітьми у візочках на прогулянку.

Тепер, за словами жителів прилеглих будинків, благоустрій їхнього двору буквально спонукає до походів на свіжому повітрі.Впорядкування території за цією адресою стало можливим завдяки прийнятій у минулому році програмі, яку ініціювали депутати фракції ВО «Свобода». Завдяки ній вдалося впорядкувати територію й за цією адресою.Роман Онуфріїв наголошує, що проведений благоустрій – це не перша заслуга. Завдяки прийнятій програмі в Івано-Франківську вдалося «від реставрувати» понад десяток проблемних подвір’їв. «Таку практику ми розпочали ще у минулому році. Комплексні капітальні ремонти проводяться в тих дворах, в яких є найбільша потреба і громада звертається з таким проханням. У цьому дворі роботи розпочалися ще у минулому році, але систематичне блокування коштів міським Казначейством доволі сповільнило хід процесу. Але наразі маємо результат: роботи завершені і територія приведена до ладу», - пояснює депутат.

Роман Онуфріїв також подякував активним мешканцям за виявлену ініціативу та запевнив, що й надалі спільними зусиллями депутати працюватимуть на видимий результат.Самі мешканці також не приховують задоволення від зробленого. Дітлахів також не залишили без уваги. Організований свободівцями конкурс на кращий малюнок «Двору своєї мрії» на асфальті викликало масу задоволення у малечі. За веселий малюночок, який творили дітлахи, отримували від організаторів солодкий подарунок. Тай всіх, хто завітав на свято частували солодощами.

Про це повідомили у Івано-Франківській міській раді
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)
Попередня новина: 28-30 червня 2014 року у м. ...
Наступна новина: Якщо Порошенко не проведе ...

КОМЕНТАРІ