Голова Житомирської ОДА Сидір Кізін доручив правоохоронцям розібратися в ситуації щодо відділень російських банків у Житомирі

Голова Житомирської ОДА Сидір Кізін доручив правоохоронцям розібратися в ситуації щодо відділень російських банків у Житомирі

21.06.14 14:52 0 768
Голова облдержадміністрації Сидір Кізін доручив правоохоронним органам області розібратися в ситуації щодо місцевих відділень російських банків у Житомирі.

Як відомо, 20 червня 2014 року група осіб пікетувала офіси російських банків в обласному центрі, у ході чого виникли сутички між мітингувальниками та охоронцями банку. У результаті пікетів були пошкоджені вивіски на приміщеннях банків, ніхто із працівників не постраждав.

«Питанням діяльності банківських установ, в тому числі і банків Російської Федерації повинен займатися Національний банк України, а у разі причетності їх до дій, що загрожують суверенітету та територіальній цілісності України – будуть розбиратися СБУ та правоохоронні органи», - зазначив Сидір Кізін.

Голова облдержадміністрації звертається до жителів Житомирщини: «Я розумію емоційний стан у суспільстві на фоні бойових дій на Сході країни, але закликаю не піддаватися на провокації та діяти в рамках українського законодавства».

Про це повідомили у Житомирській ОДА
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)
Попередня новина: У Рівненській області ...
Наступна новина: Любомир Родинюк - ...

КОМЕНТАРІ