рятувальники прийняли участь в нараді керівників інтернатних закладів області

рятувальники прийняли участь в нараді керівників інтернатних закладів області

21.06.14 15:55 0 925
20 червня на базі комунального закладу Острозький обласний ліцей-інтернат з посиленою військово-фізичною підготовкою Рівненської обласної ради відбулася нарада із директорами інтернатних закладів освіти області. Нараду проводило управління освіти і науки обласної державної адміністрації за участю представників Головного управління Державної служби з надзвичайних ситуацій у Рівненській області.

Виступаючи перед учасниками наради начальник Відділу профілактичної роботи та розслідування пожеж Головного управління ДСНС у Рівненській області Роман Пелех зупинився на питаннях забезпечення протипожежного захисту інтернатних закладів області і наголосив на неприпустимості недбальства в питаннях пожежної та техногенної безпеки, як керівників так і персоналу цих закладів, особливо, коли йдеться про безпеку дітей.

Крім того, підполковник служби цивільного захисту Роман Пелех звернув увагу керівників закладів на комплекс заходів, які необхідно виконати під час літніх канікул з метою організації безпечного навчання та проживання дітей упродовж нового навчального року 2014/2015. Зокрема на необхідність утримання в справному стані інженерних систем протипожежного захисту, забезпеченість та вчасне технічне обслуговування первинних засобів пожежогасіння, справність систем зовнішнього і внутрішнього протипожежного водопостачання, вільний доступ до проходів та евакуаційних шляхів, належний стан електрогосподарства тощо.

Разом з тим було наголошено, що під час навчального процесу особливу увагу необхідно приділяти напрямку профілактично-роз’яснювальної роботи серед вихованців щодо дотримання ними правил пожежної безпеки, а також як поводитись у випадку пожежі чи надзвичайної події.

На завершення було зазначено, що тільки спільна наполеглива співпраця рятувальників та викладачів та відповідальне ставлення до підтримання у інтернатних закладах належного протипожежного стану, зможе гарантувати безпечне цілодобове перебування в них дітей.

ГУ ДСНС України у Рівненській області

 
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)
Попередня новина: Загиблому житомирському ...
Наступна новина: У Дніпропетровську люди в ...

КОМЕНТАРІ