Командний чемпіонат Європи. Українці - у шістці найсильніших після першого дня

22.06.14 10:00 0 1147
Після першого дня командного чемпіонату Європи збірна України посідає шосту сходинку у командному заліку Суперліги. Про це повідомило видання "Чемпіон".

За підсумками 21 виду нашим атлетам вдалося набрати 139 очок, пише офіційний сайт Федерації легкої атлетики України.

Перший день запам’ятається українським уболівальникам двома перемогами, двома другими сходинками та двома третіми.

Андрій Проценко приїхав у Брауншвейг одним з фаворитів змагань зі стрибків у висоту і виправдав усі сподівання. Взявши з першої спроби 2.30 м, він забезпечив собі перемогу.

Ганна Гацько-Федусова з особистим рекордом (63.01 м) стала другою з метання списа (11 очок).

Ольга Земляк була третьою на дистанції 400 метрів. Українка показала час 52.28 с.

Нагадаємо, перед цим Рижикова виграла забіг на 400 м з бар'єрами. Після першого дня збірна України посідає шосту сходинку в командному заліку Суперліги. За підсумками 21 виду нашим атлетам вдалося набрати 139 очок. Перший день запам’ятається українським уболівальникам двома перемогами, двома другими сходинками та двома третіми у виконанні наших атлетів, а також кількома особистими рекордами.