Начальник волинської міліції представив особовому складу УБОЗ нового керівника

Начальник волинської міліції представив особовому складу УБОЗ нового керівника

22.06.14 17:25 0 1328
Виконувачем обов’язків начальника управління по боротьбі з організованою злочинністю УМВС призначено підполковника міліції Григорія Рубчука.

Начальник УМВС України у Волинській області Петро Шпига під час представлення акцентував на тому, наскільки важливий і відповідальний напрям роботи довірено новому керівнику, а відтак наголосив на бездоганному виконанні кожним міліціонером своїх функціональних обов’язків, спрямованих на боротьбу з організованою злочинністю.

– Для налагодження ефективної роботи ви повинні забезпечити повну взаємодію і порозуміння насамперед між оперативними службами та слідчими підрозділами. Сподіваємося, на хороші результати вашої діяльності, – відзначив Петро Шпига.

Своєю чергою підполковник міліції Григорій Рубчук подякував за довіру та пообіцяв сумлінно виконувати покладені на нього обов’язки.

Довідка

Григорій Рубчук народився 9 березня 1964 року у місті Ковелі. Службу в органах внутрішніх справ розпочав у 1990 році міліціонером-кінологом взводу патрульно-постової служби Ковельського міськрайвідділу внутрішніх справ Волинської області. Тривалий час працював на оперативних посадах в УБОЗ УМВС у Волинській області та в Головному управлінні по боротьбі з організованою злочинністю МВС України.

СЗГ УМВС України

у Волинській області
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)
Наступна новина: Івано-Франківщина: ...

КОМЕНТАРІ