Іран застерігає «нафтодоларові» держави від підтримки терористів

Іран застерігає «нафтодоларові» держави від підтримки терористів

23.06.14 12:42 0 640
Президент Ірану Хасан Роугані заявив у неділю, що ті, хто «витрачає гроші й нафтодолари на допомогу терористам», мають знати, що «завтра надійде їхня черга». Про це повідомляє "Радіо Свобода".

У промові на міжнародній релігійній конференції в Ірані він звернувся до таких країн, назв яких він не уточнював: «Не думайте, що ці дикі терористи, яких ви спрямовуєте проти інших, не повернуться проти вас», – і ще раз повторив: «Завтра буде ваша черга. Зупиніть це кровопролиття».

Роугані також закликав до єдності між шиїтами й сунітами, які, за його словами, є братами.

Іран, де шиїтський різновид ісламу є державною релігією, вже виступав із відвертою підтримкою уряду сусіднього Іраку, в якому більшість становлять шиїти. Проти іракського уряду нині воює сунітське ісламістське угруповання «Ісламська держава в Іраку і Великій Сирії», яке захоплює все нові частини Іраку. Суніти в Іраку становлять меншість і скаржаться на дискримінацію з боку «владних» сунітів. Прем’єр Іраку, шиїт Нурі аль-Малікі натомість звинувачує сунітську й багату на нафту Саудівську Аравію в підтримці сунітських ісламістів у його країні.
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)
Попередня новина: У Тернополі відбувся ...
Наступна новина: В Чернігівській області ...

КОМЕНТАРІ