На Волинь прийдуть гроші зі Сходу

На Волинь прийдуть гроші зі Сходу

23.06.14 08:50 0 611
Волинь отримає грантову допомогу від Уряду Японії в розмірі $ 200 тисяч. Про це розповів керівник Волинського регіонального центру з інвестицій та розвитку Держінвестпроекту Ярослав Банера, передає УНН.

Цього тижня Банера організував офіційну зустріч керівнику програми “Кусаноне” Посольства Японії в Україні Андрію Бучнєву з місцевою владою Луцька та з керівниками медичних закладів області.

Керівник Волинського РЦІРу зазначив, що згідно з результатами зустрічі вирішили надати міжнародну технічну допомогу області у сфери перинатальної медицини та енергозбереження регіону на загальну суму понад $ 200 тисяч. Також визначили об’єкти, які отримають гранти та узгодили подальші кроки спільної реалізації проектів на Волині.

Банера зауважив, що уряд Японії в 2011 році за сприяння Волинського регіонального центру з інвестицій та розвитку вже надавав фінансову допомогу Луцькій станції швидкої медичної допомоги. Зокрема, за кошти ґранту придбали: дефібрилятори, електровідсмоктувачі, набори для надання першої допомоги та інше медичне обладнання.

“Із 2002 року в Україні в рамках програми „Кусаноне“ реалізували вже 58 проектів на загальну суму $3,3 мільйона, — наголосив керівник Волинського РЦІРу. — Цей грант є частиною японської офіційної допомоги розвитку для України. Окрім цього, Японія вже надала Україні безвідплатну допомогу як на двосторонній, так і багатосторонній основі на загальну суму $152,9 мільйона”, — резюмував він.

Волинські новини

Джерело: Сім’я і Дім
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)
Попередня новина: Керівник волинських ...
Наступна новина: Агент: Рибалка готовий ...

КОМЕНТАРІ