Обговорили стан оздоровчих закладів Тернопільщини

Обговорили стан оздоровчих закладів Тернопільщини

23.06.14 16:29 0 718
Заступник голови Тернопільської облдержадміністрації Наталка Михно, представники департаментів сім’ї та молоді, охорони здоров’я, освіти і науки, а також Головного управління Держсанепідемслужби розповіли про реалії умов у дитячих оздоровчих закладах Тернопільщини на засіданні Тернопільського прес-клубу, що відбулось 20 червня.

«Із робочими візитами я побувала у 10 із 12 стаціонарних заміських закладах оздоровлення та відпочинку, - констатувала Наталка Михно. – Ситуація у кожному різна. Втім, оскільки бази відпочинку побудовані ще за часів Радянського Союзу, їх об’єднує одне: всі вони потребують ремонту та вдосконалення.

Заступник голови Тернопільської облдержадміністрації наголосила, що потрібно віддати належне тим директорам закладів, котрі окрім виділених державою коштів, шукають альтернативні джерела фінансування і своїми силами відновлюють табори, аби влітку забезпечити максимально комфортний, здоровий, цікавий та безпечний відпочинок для дітей.

За словами Наталки Михно, вартість перебування дітей у дитячих оздоровчих закладах Тернопільської області є найнижчою в Україні і становить від 99 до 125 грн. за ліжко/день.

Про це повідомили у Тернопільській облдержадміністрації
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)

КОМЕНТАРІ