Буковина: рятувальники провели акцію «Запобігти. Врятувати. Допомогти» у літньому дитячому таборі відпочинку

Буковина: рятувальники провели акцію «Запобігти. Врятувати. Допомогти» у літньому дитячому таборі відпочинку

23.06.14 19:14 0 513
З метою запобігання виникнення нещасних випадків із дітьми під час їхнього відпочинку у літніх таборах, рятувальники проводять ряд різноманітних заходів. Так, 20 червня співробітники Управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Чернівецькій області спільно з працівниками Департаменту освіти й науки, молоді та спорту Чернівецької обласної державної адміністрації, обласної організації Добровільного пожежного товариства провели інформаційно-розважальний захід у дитячому таборі відпочинку «Буковинка» у селі Репужинці Заставнівського району.

Під час проведення заходу організатори намагалися не лише ознайомити дітей із основними правила безпечної поведінки в літній період, але й практично навчити дітей діяти в екстремальних ситуаціях.. Захід розпочався із ознайомлення дітей з правилами безпеки під час відпочинку на воді, у лісі, у побуті та як діяти у разі пожежі чи у випадку виникнення надзвичайної події іншого характеру. Після теоретичної частини розпочалась практична частина. Дітей навчали як потрібно діяти під час пожежі та надавати першу невідкладну допомогу.

Їм також роз’яснили основні правила допомоги при укусі змії та різних видах травм. Одночасно з цим рятувальники та працівники Добровільного пожежного товариства демонстрували дітям як користуватися первинними засобами пожежогасіння. Малеча мала змогу самотужки з допомогою вогнегасника загасити умовну пожежу.

Наприкінці заходу, всі бажаючі мали змогу позмагатися у вправності розгортання пожежного рукава та вдяганні бойового одягу рятувальників. Всіх учасників було нагороджено грамотами та заохочуваними подарунками.

Діти дякували гостям за гарно проведене свято і обіцяли дотримуватись правил безпеки та запрошували рятувальників знову в гості.

Проведення таких заходів Управління ДСНС України у Чернівецькій області приділяє важливе значення. Завдяки такій проведеній роботі можна бути впевненими, що діти в екстремальній ситуації не розгубляться і вдасться попередити виникнення різних надзвичайних подій із дітьми під час літнього відпочинку.

Прес-служба УДСНС України у Чернівецькій області
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)

КОМЕНТАРІ