У Львівській області у Червоноградський міський відділ міліції завітала місія ОБСЄ

У Львівській області у Червоноградський міський відділ міліції завітала місія ОБСЄ

23.06.14 15:01 0 676
У Червоноградський міськвідділ міліції, 19 червня, завітали представники Спеціальної Моніторингової Місії ОБСЄ в Україні, а саме керівник групи Спеціальної моніторингової Місії ОБСЄ в Україні по м. Львові Месіч Ланг (Польща) та спостерігачі Мілан Андраско (Чехія) та Владімірс Бобровскіс (Латвія).

«Метою нашого візиту є моніторинг ситуації з охорони громадського порядку, дотримання прав людини, дотримання прав національних меншин, а також при необхідності – консультації відповідних державних органів влади та громадських організацій. Працюють місії у десяти областях України з середини квітня і до кінця вересня 2014 року», - повідомив Месіч Ланг.

Зокрема, представники місії зустрілися з начальником Червоноградського міськвідділу ГУМВС України у Львівській області полковником міліції Володимиром Калишем.

«Ми раді вітати вас у нашому місті. На даний час криміногенна ситуація на території обслуговування Червоноградського міськвідділу ГУМВС України у Львівській області стабільна та контрольована. Ми робимо все для того, щоб мешканці та гості нашого міста почувалися у безпеці. Працівники міліції завжди готові забезпечити правопорядок на обслуговуваній території, а також оперативно відреагувати на будь які надзвичайні ситуації», - зазначив спостерігачів Володимир Калиш.

Представники місії були задоволені розмовою з начальником Червоноградського міськвідділу, а також тим, що місцеві правоохоронці тісно співпрацюють з активістами та населенням по забезпеченню громадської безпеки.

ВЗГ ГУМВС України у Львівській області,

за матеріалами Оксани Козачок,

помічника начальника Червоноградського МВ
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)
Наступна новина: Порошенко запропонував ...

КОМЕНТАРІ