Вартість закордонного паспорта без спекуляцій з цього питання

Вартість закордонного паспорта без спекуляцій з цього питання

24.06.14 08:59 0 636
Державна міграційна служба роз'яснила, що платіж при оформленні закордонного паспорта протягом 30 днів включає: державне мито (170 гривень), вартість адміністративної послуги (87 грн. 15 коп.), вартість документа (вартість бланка та його персоналізації - 120 грн.).

Тобто, загальна сума платежу складає 377 гривень 15 коп., яка зараховується до Державного бюджету України, повідомляє "ЗіБ" з посиланням на прес-службу ДМС.

ДМС звернулася до Кабінету Міністрів України відносно визначення єдиного платежу за оформлення закордонного паспорта та внесла відповідні пропозиції до проекту Закону України про перелік адміністративних послуг та розміри плати або безоплатність їх надання.

З метою зменшення черг за рахунок коштів Державного підприємства «Документ», яке є госпрозрахунковим підприємством та не фінансується з бюджету, утворюються Центри обслуговування громадян «Паспортний сервіс», як альтернативний варіант підвищення рівня обслуговування громадян з паспортних питань.

В Центрах виключно на добровільних засадах заявник може отримати інформаційно-консультаційні послуги, подати документи на оформлення закордонного паспорта, скористатись послугами з проставлення апостиля, звернутись до нотаріуса тощо.

Вартість послуги у розмірі 250 грн. встановлено

відповідно до Закону України «Про ціни та ціноутворення», а кошти спрямовуються на оплату праці персоналу, закупівлю та обслуговування обладнання, оренду приміщень, комунальні платежі тощо.

Відсутнє будь-яке примушування до звернення в Центр та нав’язування цих послуг, оскільки при відсутності такої потреби громадянин має можливість звернутись безпосередньо і безперешкодно до будь-якого територіального органу чи підрозділу ДМС, адреси яких розміщено в Центрі.

Джерело: Сім’я і Дім
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)
Попередня новина: На Тернопіллі співчуття
Наступна новина: Сидора Кізіна нагороджено ...

КОМЕНТАРІ