Ірина Сех: "Поширення інформації про "невдячних" переселенців зі сходу – це провокація проти єдності України"

Ірина Сех: "Поширення інформації про "невдячних" переселенців зі сходу – це провокація проти єдності України"

24.06.14 09:13 0 809
Роздмухування теми "негідних і невдячних" переселенців зі сходу України – це свідома провокація, спрямована на те, щоб роз'єднати українців, нав'язати ворожість та нетерпимість. Очевидно, за цим стоять ворожі зовнішні сили. Про це заявила голова Львівської облдержадміністрації свободівка Ірина Сех.

"Останнім часом в інформаційному просторі поширюється звістки про "поганих" переселенців, які начебто зловживають гостинністю галичан, котрих зневажають. Прикро, що цю технологію, мета якої посіяти розбрат і ворожнечу між українцями, підтримують чимало поважних людей. Уже четвертий місяць Львівщина приймає переселенців з Криму та сходу, переважно це жінки з дітьми, які втікають від страшного лиха. Останній місяць їдуть найчастіше зі Слов'янська, Краматорська, Маріуполя, Луганська – щодня 60-80 осіб.

Область прийняла шахтарів, які дивом врятувалися з полону сепаратистів. Буквально днями приїхали п'ятеро активістів донецького Євромайдану, які теж побували в казематах ДНР і були "засуджені" до страти. Я не можу відповідати за кожного, кого приймаємо, але переважно це люди щирі й вдячні, які не вимагають розкошів, а справді рятуються від війни. Ворожим силам не подобається гасло "Схід і захід разом", комусь, як скалка в оці, наш вияв солідарності з українцями зі сходу, яким ми даємо прихисток на Львівщині. Не піддаваймося на цю провокацію.

Львівська облдержадміністрація й надалі допомагатиме нашим братам і сестрам українцям, які потребують підтримки, передусім дітям, стареньким, жінкам. Ми сподіваємося також на державну підтримку, оскільки переселенців стає все більше. І ми проти спекуляцій і провокацій на цій темі", – зазначила Ірина Сех.

Про це повідомили в прес-службі Львівської обласної організації ВО "Свобода"
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
1 (голосів: 1)
Попередня новина: Оператор ГТС Словаччини ...
Наступна новина: На Хмельниччині чиновнику ...

КОМЕНТАРІ