Завдяки міліціонерам у такий складний для України час у одній залі зібралися українці і росіяни, вірмени і угорці, поляки та азербайджанці, грузини і євреї та представники інших національностей, щоб обговорити посильний вклад кожної з національних общин у безпеку подолян та підтримання миру на території області.
Звертаючись до учасників заходу, начальник обласного управління міліції Олександр Розізнаний зазначив наступне:
— Правоохоронними органами області на сьогоднішній день не зафіксовано жодного злочину чи адміністративного правопорушення, які можна було б кваліфікувати як такі, що скоєні на ґрунті ксенофобії, міжетнічної, расової і релігійної нетерпимості. Цього вдалося досягти завдяки тому, що питання забезпечення захисту представників усіх національних меншин, які проживають на території краю, від можливих проявів расизму й ксенофобії, перебуває на особливому контролі керівництва міліції та області. З вашою допомогою і підтримкою ми і в подальшому робитимемо все можливе, аби представники тих 90 національностей і народностей, які проживають на території Хмельниччини, почувалися в безпеці і в повній мірі могли реалізувати свої права і свободи.
Олександр Григорович наголосив, що усі, хто проживає в Україні і для кого наша держава уже стала другим домом, повинні об‘єднати зусилля в боротьбі за мир.
У ході зустрічі було обговорено чимало важливих питань взаємодії правоохоронців області з громадськими організаціями, які представляють інтереси національних меншин.
У процесі дискусії міліціонери та громадські діячі дійшли одностайної думки, що особливу увагу потрібно приділяти патріотичному вихованню дітей та молоді і домовилися про спільне створення молодіжного табору, у якому можна було б займатися патріотичним і фізичним вихованням та одночасно знайомити дітей з культурами і традиціями різних народів.
Полковник міліції також запропонував представникам національних менших вийти з пропозицією до відповідних органів влади про створення Громадської ради при управлінні Державної міграційної служби в Хмельницькій області, що могло б значно полегшити вирішення поточних проблем, які виникають із реєстрацією, проживанням та отриманням документів.
У свою чергу учасники «круглого столу» на завершення зустрічі відзначили, що проведений захід дозволив їм заново відродити довіру до міліції і повірити у те, що правоохоронні органи дійсно стали на шлях позитивних реформ.
СЗГ УМВС України
в Хмельницькій області
Автор: головний редактор УкрЗахідІнформ
.
Попередня новина: У Волинській області ...
Наступна новина: У Рівненській області ...