Про виявлення мертвої пенсіонерки у чергову частину Кременецького райвідділу міліції повідомили з районної лікарні. Медики швидкої, які прибули на виклик, нічим допомогти 69-річній жінці не могли. За справу взялися місцеві міліціонери.
Правоохоронці з’ясували, що напередодні увечері донька, прийшовши додому напідпитку, почалася сваритися з матір’ю і накинулася на неї з кулаками.
Донька «старалася» не тільки руками, а й ногами, про що свідчили поламані ребра та побита голова. Від отриманих тілесних ушкоджень жінка невдовзі померла.
Стосовно підозрюваної було розпочато кримінальне провадження за частиною першою статті 115 Кримінального кодексу України.
Кременецький районний суд покарав вбивцю сімома роками ув’язнення. Апеляційний суд Тернопільської області залишив вирок без змін.
СЗГ УМВС України
в Тернопільській області
Автор: головний редактор УкрЗахідІнформ
.
Попередня новина: Міністри країн НАТО ...
Наступна новина: Рівненщина: 27 червня на ...
Обратная сторона отпуска: почему путешествия ...
Промышленная химия: Утилизация CO₂ и углеродная нейтральность
Как использовать новости Pinco, чтобы выбрать бонус, игру или ставку с меньшим риском
Как найти недорогого перевозчика в Холоне
Поза часом та трендами: філософія, технології та ключові принципи створення сучасного житлового простору