Австрія і Росія підписали контракт на будівництво «Південного потоку»

Австрія і Росія підписали контракт на будівництво «Південного потоку»

26.06.14 08:08 0 562
Австрійська енергетична компанія OMV і російський «Газпром» підписали контракт на будівництво австрійської частини трубопроводу «Південний потік», який повинен постачати природний газ до Європи в обхід України. Про це повідомляє "Радіо Свобода".

Підписання відбулося 24 червня перед переговорами у Відні між президентом Росії Володимиром Путіним і президентом Австрії Хайнцем Фішером, які обговорювали «Південний потік» і кризу в Україні.

Європейська комісія раніше закликала всі держави Європейського союзу протистояти тиску Кремля щодо цього проекту, заявивши, що контракти підписані «Газпромом» з порушенням правил конкуренції ЄС.

OMV стверджує, що проект сприятиме зміцненню безпеки енергетичних поставок до Європи.

у Відні Путін заявив, що будівництво «Південного потоку» – це не прагнення обійти Україну. «Просто ми розвиваємо транспортну інфраструктуру», – додав президент Росії.

«Південний потік» має перетнути Чорне море, Сербію й Угорщину, а також Болгарію, яка нещодавно припинила роботу на своїй ділянці трубопроводу. 24 червня міністр енергетики Росії Олександр Новак заявив, що переговори ведуться, щоб вирішити проблеми з будівництвом болгарської ділянки.
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)
Наступна новина: Ето'О: Нехай Аллах ...

КОМЕНТАРІ