У телезверненні Малікі, представник іракської шиїтської більшості, заявив, що заклики про формування такого уряду «є переворотом проти конституції і політичного процесу».
На тому, що іракський уряд має включати представників усіх релігійних й етнічних меншин, наполягають Сполучені Штати.
США заявляли, що тільки такий кабінет допоможе іракській владі домогтися підтримки сунітів в протистоянні з бойовиками з сунітського радикального угрупування «Ісламська держава Іраку і Леванту».
Бойовики контролюють значні території на півночі і заході Іраку. За повідомленнями, вони напали на одну з найбільших авіабаз Іраку у той час, як до країни прибуває перша команда військових радників зі США на допомогу урядовим силам.
Автор: головний редактор УкрЗахідІнформ
.
Попередня новина: На Львівщині завершився ...
Наступна новина: Як у Рівному дільничний ...
Английский для взрослых с нуля: как избавиться от школьных стереотипов и заговорить быстро
Витамины для восстановления после болезни: как вернуть силы? | VitAdel ImmunPlus
Talvi Ukraine объявляет грандиозные скидки на Black Friday
Коли потрібна термінова консультація педіатра?
Услуга "Семейный водитель": Ваше спокойствие и безопасность ваших детей