В Мінрегіоні навели дані, які свідчать, що на в країні є потреба у встановленні щонайменше 2100 паркоматів та терміналів середньою вартістю близько 30 тис. грн., що загалом складе 63 млн. грн. витратз бюджету.
Натомість оплата паркування за допомогою мобільних телефонів чи інших портативних технічних засобів не потребує залучення бюджетних коштів. Крім того, впровадження такого способу оплати, за попередніми підрахунками, може щорічно поповнювати місцеві бюджетимайже на500 млн. гривень від збору за місця для паркування транспортних засобів(на сьогоднішній день цей показник складає 85 млн. грн.). Ці кошти, на думку фахівців Мінрегіону, можуть бути направлені на розвиток дорожньо-транспортної інфраструктури.
Важливим є і те, що такий спосіб оплати є зручним як для водіїв, оскільки вони отримають змогу швидко оплатити фактичний час паркування, не переплачуючи при цьому зайві гроші, так і для органів місцевого самоврядування, які завдяки такому механізму оплати отримають змогу керувати процесом організації десятків тисяч місць для паркування.
Ще один «плюс» «мобільного паркування» полягає в тому, що доходи від сфери паркування в повному обсязі надходитимуть до бюджетів, адже такий вид сплати унеможливлює приховування реального надходження коштів. Іншими словами, доходи від цього бізнесу будуть детінізовані.
Про це повідомили у Львівській обласній державній адміністрації
Автор: головний редактор УкрЗахідІнформ
.
Попередня новина: В Закарпатській області ...
Наступна новина: Буковинець ...