Кубок світу: у першому чвертьфіналі зіграють Бразилія і Колумбія

30.06.14 14:39 0 1076
Збірна Бразилії з футболу першою вийшла до чвертьфіналу домашнього чемпіонату світу. В стартовому матчі 1/8 фіналу бразильці лише в серії пенальті здолали опір команди Чилі. Основний і додатковий час зустрічі завершилися внічию 1:1. Про це повідомляє "Радіо Свобода".

Суперник бразильців визначився у поєдинку Уругвай – Колумбія. Завдяки дублю Хамеса Родріґеса колумбійці виграли – 2:0. Після цих м’ячів Родріґес очолив перегони бомбардирів, він відзначився у воротах суперників п’ять разів. По чотири голи на рахунках аргентинця Ліонеля Мессі, німця Томаса Мюллера і бразильця Неймара.

Команди Бразилії і Колумбії зіграють у чвертьфіналі 4 липня.

У неділю визначиться ще одна пара чвертьфіналістів. О 19:00 за київським часом розпочнеться гра Нідерланди – Мексика, о 23:00 – Коста-Рика – Греція.
Наступна новина: 11 авторок показали свій, ...