На Підгаєччині відбувся фестиваль духовної пісні «Один Бог, один народ, одна Україна»

На Підгаєччині відбувся фестиваль духовної пісні «Один Бог, один народ, одна Україна»

01.07.14 11:14 0 855
Голова Тернопільської облдержадміністрації Олег Сиротюк взяв участь у фестивалі духовної пісні «Один Бог, один народ, одна Україна», який відбувся на Кам’яній горі біля села Завалів Підгаєцького району.

Фестиваль започаткований у 2006 році з ініціативи місцевого духовенства православної та греко-католицької церков з метою пропагування української духовної та народної пісні, відкриття нових імен виконавців, розвитку культурного життя району та області.

«Споконвіків вороги зазіхали на українську землю, нелегка боротьба триває і зараз, - зазначив очільник краю під час урочистого відкриття фестивалю. – Однак наші військові, які потребують не тільки матеріальної допомоги, а в першу чергу нашої молитви. Тому сьогоднішній фестиваль – це наш спільний внесок у боротьбу за незалежність нашого народу».

Олег Сиротюк подякував організаторам та учасникам заходу та запевнив, що це - поштовх для духовного зростання та примноження пісенної спадщини нашого народу.

Щороку у фестивалі беруть участь 30-40 хорових і вокальних колективів з різних районів області, а також гості з інших областей. Однак, у зв’язку з суспільно-політичною ситуацією в державі, цього року формат заходу змінили. Участь у ньому взяли лише творчі колективи з Підгаєччини, які дарували присутнім літургійні твори, народні пісні та твори наших композиторів.

Про це повідомили у Тернопільській облдержадміністрації
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)
Попередня новина: В Івано-Франківській ...
Наступна новина: В Закарпатській області ...

КОМЕНТАРІ