Хмельницька область: ліквідовано пожежу пташника

Хмельницька область: ліквідовано пожежу пташника

01.07.14 09:05 0 1314
29 червня о 17:00 на пункт зв’язку 5-ї державної пожежно-рятувальної частини м. Кам’янець-Подільський надійшло повідомлення про виникнення пожежі в будівлі пташника молодої птиці №1 публічного акціонерного товариства «АВІС» в с. Гуменці Кам’янець-Подільського району. Про пожежу до служби порятунку «101» повідомив охоронець підприємства.

Негайно до місця події прибули 3 чергових відділення рятувальників Державної служби з надзвичайних ситуацій м. Кам’янець-Подільського, які розпочали гасіння пожежі. Також до гасіння пожежі були задіяні вогнеборці добровільних пожежних дружин ПАТ «Подільський цемент», ТОВ «Нібулон» та місцевої пожежної команди с. Гуменці.

Враховуючи умови, що ускладнювали гасіння пожежі – пізнє повідомлення, велика площа пожежі, сильне задимленням та висока температура, прийнято рішення залучити до ліквідації загоряння пожежно-рятувальні підрозділи з м. Дунаївці, смт. Смотрич, смт. Чемерівці та смт. Закупне.

Спільними зусиллями рятувальників та вогнеборців добровільних і місцевих пожежних команд пожежу на площі 2050 кв. м. було локалізовано о 17:34, а о 18:12 повністю ліквідовано. Під час гасіння були врятовані 2 будівлі, які розташовані поруч та 250 тис птиці.

Загалом до ліквідації пожежу були задіяні 10 одиниць пожежної техніки та 38 рятувальників.

Внаслідок пожежі вогнем пошкоджена будівля, технологічне обладнання пташника та загинуло 247 тис птиці.

Причина пожежі та збитки встановлюються.

ГУ ДСНС України

у Хмельницькій області
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)
Попередня новина: На Тернопіллі за фактом ...
Наступна новина: Поки буковинське подружжя ...

КОМЕНТАРІ