Олег Сиротюк: «У сучасних умовах Україна особливо потребує духовної підтримки»

Олег Сиротюк: «У сучасних умовах Україна особливо потребує духовної підтримки»

02.07.14 12:45 0 639
Під керівництвом голови Тернопільської облдержадміністрації Олега Сиротюка відбулося засідання обласної Ради Церков при ОДА, до складу якої входять представники різних релігійних конфесій, течій та організацій.

Очільник краю висловив сподівання, що функціонування цього міжконфесійного консультативно-дорадчого органу, утвореного з метою об'єднання зусиль релігійних, громадських організацій, владних структур, сприятиме налагодженню міжцерковного діалогу в області та допоможе вирішити низку питань у сфері релігійних відносин.

«У цей нелегкий час український народ особливо потребує духовної підтримки, - наголосив Олег Сиротюк. – Молитва і віра завжди скріпляли українців у боротьбі. Тому запорукою нашої перемоги є

високий рівень духовності та дотримання Божих заповідей. Лише тоді, коли між українцями пануватиме справжня християнська любов, коли моральні якості будуть належно цінуватися, можна сподіватися змін на краще».

Голова ОДА висловив подяку представникам духовенства за жертовну працю, щирі молитви та духовні настанови, які скріплюють у вірі мешканців Тернопільщини у часи випробувань, та за надану релігійними громадами та організаціями матеріальну допомогу учасникам акцій протесту, військовим.

У рамках засідання присутні обговорили релігійну ситуацію та сучасний стан державно-церковних відносин в області; стан пожежної безпеки культових споруд області та заходи щодо його покращення; організацію літнього відпочинку дітей релігійними організаціями області та інші актуальні питання.

Підсумовуючи засідання, очільник краю наголосив, що влада області завжди відкрита до діалогу з представниками усіх релігійних конфесій і надалі прийматиме до уваги їх побажання щодо подальшої співпраці та зауваження.

Довідково: Станом на 1 липня 2014 року на Тернопільщині діє 1795 релігійних організацій, 1722 релігійні громади. На території області проживають представники 22 конфесій, напрямів і течій.

На даний перебувають на стадії реконструкції та будівництва час 322 культові споруди краю.

Про це повідомили у Тернопільській облдержадміністрації
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)
Наступна новина: Ірина Березовська: ...

КОМЕНТАРІ