На Хмельниччині голова облдержадміністрації - на прямому телефонному зв’язку

На Хмельниччині голова облдержадміністрації - на прямому телефонному зв’язку

02.07.14 09:13 0 1044
Голова облдержадміністрації Леонід Прус в рамках прямої телефонної лінії «Запитай у влади» відповідав на питання подолян.

Дзвінки до губернатора стосувалися здебільшого соціальних питань. До прикладу, облаштування пандуса у Нетішині триває ще з 2008 року. І дружина інваліда першої групи нарікала на роботу місцевих чиновників. Адже далі паперових домовленостей діло не йде.

Анонімний додзвонювач турбувався відправленням Хмельницького батальйону територіальної оборони на схід без належного оснащення. Під час формування загону добровольців командування штабу неодноразово наголошувало - члени батальйону нестимуть службу на території області. Щодо цього Леонід Іванович запевнив, що батальйон передислокують у іншу область, але участі у військових діях вони не братимуть. Крім того, він наголосив, що трохи згодом сам перевірить у яких умовах хлопці нестимуть службу, з приводу чого вже відбулась розмова із керівником іншого регіону. Наразі із наявних є майже 100 бронежилетів, що є достатнім для ведення вахтового чергування. Разом з тим, згодом амуніцію військовим доукомплектують.

Про це повідомили у Хмельницькій ОДА
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)
Попередня новина: Тернопілля: відбулась ...
Наступна новина: Влітку щонеділі у парках ...

КОМЕНТАРІ