Днями очільник області відвідав 8 окремий полк спеціального призначення та передав його командиру спеціальний одяг, жилети – «розгрузки» та військове спорядження, так потрібне бійцям, які беруть участь у військових операціях та захищають Україну від агресора.
«Звичайно цих спецречей недостатньо, але хотілося особисто долучитися до такої важливої справи, адже наші бійці елітного спецпідрозділу реально потребують допомоги,» - сказав Леонід Іванович.
Про це повідомили у Хмельницькій ОДА
Автор: головний редактор УкрЗахідІнформ
.
Попередня новина: Володимир Харчук: «В ...
Наступна новина: Берегівська ...