«Відновлення аеропорту в обласному центрі дасть можливість залучити інвестиції в економіку як міста, так і області. Очікується, що Житомир зможе отримати близько 15 млн. дол. інвестицій Крім того, аеропорт – це нові робочі місця, логістичні та транспортні потужності. Житомирщина, маючи власний аеропорт, зможе підвищити свій імідж серед інших міст України. Адже у нас будуть здійснюватися не лише внутрішні авіаперевезення, але й міжнародні сполучення», - зазначив Сидір Кізін під час брифінгу.
Перший заступник Житомирського міського голови Сергій Сухомлин відмітив, що співпраця із компанією YanAir – це приклад роботи з інвестором. Адже за короткий термін – 2,5 місяці – інвестор отримав земельну ділянку в оренду. Авіакомпанія вже зареєструвала у місті боїнг 737 (реактивний пасажирський літак) і за рахунок цього міський бюджет поповнився на 400 тис. грн.
Відновлення аеропорту – це створення 450 робочих міст. 200 місць буде безпосередньо в компанії YanAir, 150 працівників буде задіяно в аеропорту та ще 100 осіб займатимуться обслуговуванням та ремонтом повітряних суден.
Представники авіакомпанії YanAir запевняють, що ціни на авіаквитки будуть значно дешевшими за столичні майже вдвічі. Таким чином, Житомирщина зможе здійснювати більше авіаперевезень, якщо запропонує якісні послуги за розумні ціни.
Про це повідомили у Житомирській ОДА
Автор: головний редактор УкрЗахідІнформ
.
Попередня новина: Тернопільська обласна рада ...
Наступна новина: В обласному управлінні ...