Гру Антуанетти на Майдані чув весь світ. А у залі філармонії глядачі змогли оцінити справжню майстерність і професіоналізм випускниці музичної академії. У програмі лунали твори В.А.Моцарта, Ф.Ліста, М.Реггера. А на біс Антуанетта виконала Революційний етюд Шопена.
У залі серед глядачів були воїни третього батальйону.
Захід відбувся під егідою Львівського відділення спілки ветеранів війни і за духовної підтримки священиків Гарнізонного храму святих апостолів Петра і Павла.
Із коштів від продажу квитків та добровільних пожертв на підтримку воїнів третього батальйону скеровано понад 10 тисяч гривень.
Організатори концерту висловлюють щиру подяку кожному, хто підтримав проект, зокрема колективу Львівської філармонії, голові Львівській облдержадміністрації Ірині Сех, Львівській обласній раді.
Про це повідомили у Львівській обласній державній адміністрації
Автор: головний редактор УкрЗахідІнформ
.
Попередня новина: Буковина: на Путильщині ...
Наступна новина: У Волинській області ...