Android-додаток «Війна в Україні» увійшов у топ-100 новинок Google Play

Android-додаток «Війна в Україні» увійшов у топ-100 новинок Google Play

03.07.14 17:15 0 931
Новинний Android-додаток «Війна в Україні», опублікований минулого тижня, увійшой в топ-100 новинок українського сегмента Google Play і став лідером в категорії «Новини і журнали».

Додаток генерує актуальну інформацію про Україну, також у ньому доступна і карта збройних зіткнень на Сході і статистика українського конфлікту. Менш ніж за тиждень додаток завантажили більше як 3000 осіб без будь-яких витрат на просування.

Творець програми – розробник з Києва Тарас Осадчий. Своєю метою він бачив те, щоб дати повну картину ситуації на сході України за допомогою однієї програми.

«Спочатку була ще одна мета, але вона виявилася наївною. Я хотів просунути додаток з інформацією з українських ЗМІ серед мешканців Росії, щоб у них почали відкриватися очі. Але фідбек був дуже негативним. Можливо, я закрию доступ для користувачів з РФ», – розповів Тарас Осадчий.

Агрегатор підвантажує статистику з Wiki, а новини – з сайтів видань «Оглядач» і «Свобода слова», у яких публікації про АТО проходять окремою категорією. Для відображення блокпостів і битв на карті розробник використовував проект журналістів texty.org.ua «Активна фаза АТО».

Версії програми «Війна в Україні» для iOS немає, і найближчим часом Тарас Осадчий не планує її створювати.

Нагадаємо, додаток Ярослава Максимовича «Новини України» зміг вийти у топ українського App Store в рубриці «Новини» практично без витрат на рекламу. Це агрегатор, що збирає новини з 20 основних українських новинних сайтів, повідомляє «Українська правда».

Про це повідомив ZIK
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)
Наступна новина: У Рівненській області ...

КОМЕНТАРІ