Закарпаття: допоможіть встановити особу чоловіка!

Закарпаття: допоможіть встановити особу чоловіка!

03.07.14 19:06 0 1194
Ужгородським МВ УМВС УМВС України в Закарпатської області встановлюється особа невідомого чоловіка, якого було доставлено до медзакладу з вулиці Будителів.

В суботу о 18.20 до чергової частини Ужгородського міськвідділу міліції по телефону «102» надійшло повідомлення від чергового лікаря центральної міської клінічної лікарні міста Ужгорода про те, що близько 09.30 до них каретою швидкої медичної допомоги з вулиці Будителів було доставлено невідомого чоловіка без свідомості. При поверхневому огляді видимих тілесних ушкоджень на тілі чоловіка не виявлено. Під час медичного огляду у нього було виявлено травму голови, яка характерна для падіння з висоти власного зросту.

Працівниками Ужгородського міськвідділу міліції було встановилено свідків даної події. Також встановили, що потерпілого звуть «Іван», уродженець Тячівського району. Він веде антигромадський спосіб життя, зловживає спиртними напоями. В колі знайомих має прізвисько «Рембо».

Прикмети: вік близько 45-50 років, зріст 170-175 см, худорлявої тілобудови, волосся чорне, середньої довжини, обличчя овальне з бородою.

Був одягнутий: в коричневу курточку, чорні джинсові штани.

Був взутий: в чорні сандалі.

Якщо ви володієте будь-якою інформацією про особу невідомого, прохання повідомити до Ужгородського МВ УМВС України в Закарпатській області за телефонами: (0312) 61-43-46, 099-289-55-93 або "102".

Діана ДОРОГІЙ,

Ужгородський МВ УМВС
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)
Попередня новина: Слухоманія
Наступна новина: Через центри обслуговування ...

КОМЕНТАРІ