Волинь: у прокуратурі області відбувся навчально-методичний семінар у Школі молодого спеціаліста

Волинь: у прокуратурі області відбувся навчально-методичний семінар у Школі молодого спеціаліста

03.07.14 18:13 0 998
- Кадровий склад прокуратури області – це на 30 відсотків – молоді спеціалісти, відтак питання підвищення їхнього професійного рівня є надзвичайно актуальним, - вважає прокурор області Анатолій Коцура. – Досвідчені прокурорські працівники повинні навчити молодих прокурорів працювати якісно, бо від того, як ми їх навчимо, залежить ефективність діяльності прокуратури, а значить – стан законності й додержання прав громадян в області і в майбутньому.

Задля того, аби ознайомити молодих спеціалістів із методиками виявлення порушень законів, у прокуратурі області відбувся черговий навчально-методичний семінар у Школі молодого спеціаліста.

На семінарі молоді прокурори дізналися про особливості проведення досудового розслідування й розгляду в суді кримінальних проваджень щодо неповнолітніх, а також про порядок пред’явлення цивільного позову прокурором у кримінальному провадженні щодо неповнолітніх,обговорили проблемні питання та практичне застосування арешту майна як заходу забезпечення кримінального провадження.

Ознайомилися учасники семінару і з особливостями організації та проведення перевірок дотримання вимог Закону України «Про засади запобігання та протидії корупції» та методикою проведення перевірок у сфері економічних правовідносин в діяльності контролюючих органів.

Наголошено молодим прокурорам і на необхідності дотримання вимог Кодексу професійної етики та поведінки працівників прокуратури.

- В умовах сьогодення прокурорська робота ускладнюється через особливості соціально-економічного розвитку країни, динамічність законотворчих процесів, поширеність порушень законодавства. Проте завдяки системному навчанню у молодих спеціалістів органів прокуратури не виникатиме труднощів з виявленням та усуненням цих порушень, - наголошує прокурор області. – Навчаючи молодих спеціалістів, ми покладаємо на них велику надію, адже це – нове покоління, яке працюватиме для людей і повертатиме їхню довіру до прокуратури.

Про це повідомили у прес-службі прокуратури Волинської області
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)
Попередня новина: В Івано-Франківській ...
Наступна новина: На Волині до місцевих ...

КОМЕНТАРІ