Хмельниччина: маниковицьке МПД ДП «Укрспирт» знову запрацює

Хмельниччина: маниковицьке МПД ДП «Укрспирт» знову запрацює

03.07.14 15:44 0 956
Днями голова Деражнянської районної державної адміністрації Анатолій Перейма спільно з першим заступником Вадимом Дащенко зустрілись з керівництвом Маниковецького спиртзаводу.

Зберегти та дати нове життя заводу є надзвичайно важливим завданням для місцевої влади. В першу чергу це робочі місця та надходження податків до бюджету. На підприємство потребує капітального ремонту, а обладнання оновлення. Олександр Папуга, призначений директором підприємства, має на меті не втратити такі потужності а лише якнайшвидшим часом провести необхідні ремонті роботи та запустити завод. Приємно відзначити, що на момент зупинки виробництва жоден працівник не був звільнений з єдиною метою в подальшому не втратити цінних спеціалістів, адже на відома проблема щодо підбору кваліфікованих кадрів. На сьогоднішній день керівником було відкликано усіх працівників на свої робочі місця.

Олександр Папуга провів невеличкий екскурс територією підприємства для районного керівництва з метою введення в курс справ та подальшої належної співпраці, взаємодопомоги та підтримки.

Про це повідомили у Хмельницькій ОДА
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)

КОМЕНТАРІ