До міста Лева привезли унікальну експозицію із Вроцлава

До міста Лева привезли унікальну експозицію із Вроцлава

04.07.14 08:33 0 1307
До Львівського палацу мистецтв привезли унікальну експозицію із Вроцлава польського мистецького центру «WRO Art Center». Загалом на виставці представлено шість інтерактивних залів. Офіційне відкриття атракції відбудеться завтра, 4 липня.

Про це йдеться у сюжеті перших західноукраїнських новин «Огляд дня» телеканалу ZIK (що будня о 21.00) репортера Вікторії Долик.

Прикметно, що глядачам можна торкатися усіх експонатів. До прикладу, у першому залі кожен відвідувач може відчути себе художником. У залі під назвою «Фактура» можна торкнутися до різних природних середовищ – повітря, землі і води. Після того, як відвідувач до них доторкається – відповідне зображення з’являється на екрані.

«Ця виставка ґрунтується на нових технологіях. Майже всі інсталяції працюють завдяки сенсорам руху, тобто якщо ми маємо меч, зверху є камера, вона ловить рух дітей, і перетворює на колір. Те саме з фактурами, коли ми торкаємось трав, камера – це ловить і передає на екран», – розповідає співорганізатор виставки Мар’я Артемюк.

Також кожен малюк може побачити веселку, мандруючи різнобарвними кубиками, у залі під назвою «Рджібі».

До слова, виставка триватиме до кінця літа.

Про це повідомив ZIK
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)
Наступна новина: Тернопілля: депутати ...

КОМЕНТАРІ