У Львівській ОДА обговорили шляхи вирішення проблемних питань екологічної галузі

У Львівській ОДА обговорили шляхи вирішення проблемних питань екологічної галузі

04.07.14 09:25 0 991
З метою розгляду проблемних питань у галузі екології, що існують в області, директор департаменту екології та природних ресурсів облдержадміністрації Олексій Балицький 3 липня, провів зустріч з головами комісій з питань екології районів Львівщини. Участь в обговоренні також взяли керівники обласного управління лісового та мисливського господарства, обласного управління водних ресурсів, Державної екологічної інспекції у Львівській області, департаменту житлово-комунального господарства ОДА.

Під час зустрічі присутні озвучили низку питань, які виникають під час використання та охорони природних надр, зокрема акцентували увагу на забрудненні та неналежній експлуатації водних об’єктів, поводженні з твердими побутовими відходами, утворенні стихійних сміттєзвалищ. Також представники районів розповіли й про незаконні вирубки лісу та підпільні пилорами, які функціонують на території області.

За словами Олексія Балицького, проблеми, з якими виступили голови екологічних комісій районів, потребують ретельного підходу та спільних дій як профільних природоохоронних структур, так і правоохоронних органів. «Наша мета – пошук вірного шляху у вирішенні проблемних питань. І чи не в першу чергу це стосується фінансування», – зазначив він.

Керівник департаменту екології та природних ресурсів також акцентував увагу присутніх на якомога ширшому інформуванні громадськості у галузі природокористування та природоохорони. Він також наголосив, що з питань, які потребують особливого вивчення, повинні бути створені відповідні комісії на місцях та висловив готовність особисто взяти участь в їх роботі.

Про це повідомили у Львівській обласній державній адміністрації
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)
Наступна новина: Колишня співмешканка ...

КОМЕНТАРІ