На Тернопіллі "Свобода" продовжує люстрацію на місцях

На Тернопіллі "Свобода" продовжує люстрацію на місцях

04.07.14 16:22 0 1403
Перевірка діяльності директора Інституту раку Ігоря Щепотіна, ініційована народним депутатом України від фракції ВО "Свобода" Михайлом Головком, призвела до відставки корупціонера.

За вказівкою Щепотіна 2011–2013 року було закуплено апаратури на 50 млн. грн., яку так і не введено в експлуатацію, хоча вже сплив термін її технічного обслуговування. Це дорога апаратура, яка зараз простоює в Інституті раку. Ці кошти йшли просто в кишені керівників інституту. Через розбазарювання фінансів та недбале ставлення до завдань, поставлених перед цим медичним закладом, Щепотін по суті зруйнував онкологічну службу в Україні.

Позапланова комплексна комісійна перевірка діяльності Інституту раку, яку проводила комісія у складі фахівців МОЗ, виявила 43 порушення. Серед порушень, які виявила позапланова перевірка, були порушення, пов'язані з акредитацією медзакладу, а також ліцензування фахівців за вісьмома спеціяльностями. Було виявлено порушення температурного режиму зберігання деяких препаратів, факти завищення вартості проєктних робіт із реконструкції кількох корпусів інституту на загальну суму понад 500 млн. грн., завищення вартості оплати робіт та послуг. Зафіксовано низку порушень, пов'язаних із проведенням на базі Інституту раку клінічних досліджень, а також відсутність локальних медичних протоколів за низкою захворювань. Також виявлено факти продажу в аптеці при Інституті раку препаратів, які закуповують за б'юджетні кошти і які мають надавати пацієнтам безкоштовно.

Депутат від ВО "Свобода" Михайло Головко підкреслив: "Після Революції гідності обов'язком кожного народного депутата є викорінення корупції та безвідповідальності у всіх царинах суспільства, продовження боротьби із залишками злочинного режиму Януковича. Особливо це стосується настільки корумпованої галузі, як охорона здоров'я. Звільнення Щепотіна – це наша чергова перемога над злочинністю в Україні, черговий здобуток на виконання вимог Майдану. Люстрація на місцях продовжується!"

Про це повідомили в прес-службі Тернопільської обласної організації ВО "Свобода"
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)
Попередня новина: Запорізький Мотор матчі ...
Наступна новина: В Закарпатській області ...

КОМЕНТАРІ