На минулому тижні до Шевченківського райвідділу міліції звернулась пенсіонерка та повідомила, що у під’їзді її будинку невідомий відібрав у неї мобільний телефон та 85 гривень.
Вжитими заходами правоохоронці встановили особу грабіжника. Ним виявився 36-річний чернівчанин. Чоловік вже був засуджений саме за такій злочин і звільнився після відбування покарання лише декілька місяців тому.
Тепер у нього є всі шанси знов повернутись у місця позбавлення волі.
За даним фактом відкрито кримінальне провадження за ст. 186 (Грабіж) Кримінального кодексу України.
Працівники міліції перевіряють його на причетність до інших грабежів на території обласного центру.
Триває слідство.
СЗГ УМВС України
в Чернівецькій області
Автор: головний редактор УкрЗахідІнформ
.
Попередня новина: Хмельниччина: центру ...
Наступна новина: Волинська область: ...
Чому малі річки України опиняються під загрозою ...
Озеро Світязь: природний скарб України для відпочинку та оздоровлення
Коммерческий ковролин: что нужно знать?
Перша поїздка на СТО: практичні поради для водіїв-початківців
Домедична допомога на робочому місці: до яких ситуацій варто бути готовим