Луцьк: зміна лідера за крок до завершення першого кола чемпіонату міста з футболу

05.07.14 08:36 0 1205
Наближається до завершення перше коло чемпіонату міста з футболу 2014 року. 1 і 2 липня відбулися ігри восьмого передостаннього туру.

У вівторок відбувся один матч між командами «Волинь А» і «Мідас-Трейд». Гра мала велике значення для хрестоносців, адже по втрачених очках вони малу таку саму кількість очок як і лідер - МАРАДО, проте у них була гра в запасі.

Тому гра розпочалася без розвідки і «Волинь» почала гру лише на перемогу. У першому таймі хрестоносці Альберт Шахов (5 хв.), Віктор Мацюк (13, 16, 29 хв.) і Андрій Петров (30 хв.) забили шість сухих м’ячів у ворота марадівців.

У другому таймі гравець «Волині» Андрій Хвесик (32 хв.) збільшує рахунок. На 48 хвилині трейдівець Павло Чикалюк реалізовує пенальті. Це був єдиний гол, який забили гравці «Мідас-Трейду». В подальшому забивали ще два рази хрестоносці. Правда Сергій Хвесик (65 хв.) і Андрій Розтока (70 хв.) відзначилися авто голами у власні ворота і які були зараховані супернику. В підсумку перемога 7 : 3 на користь «Волині», яка внесла зміни у турнірну таблицю і гарантувала хрестоносцям лідерство.

В середу першими на штучне поле стадіону СНУ вийшли команди 40-го кварталу і «НІКО Ветеран-Лучеськ». Ветерани Василя Кохановського, які брали участь у міжнародному турнірі в Жешуві (Польща) і зайняли друге місце, виходили з настроєм продовжити переможну ходу і грати тільки на перемогу, адже в їх активі до цього були лише поразки і вони будь-що прагнули порадувати своїх уболівальників. Проте сталося не так, як гадалося.

Перший тайм пройшов на зустрічних курсах. Обидві команди мали можливість відзначитися. Проте вдало грали воротарі обох команд, а в інших моментах гравцям бракувало точності. На перерву команди пішли з нульовою нічиєю.

У другому таймі гра конструктивно змінилася. На 42-й хвилині Богдан Гринчук з 40-го відкриває рахунок. Через десять хвилин ніковець Олександр Нікітін відновлює рівновагу, а через три хвилини виводить свою команду вперед. На 61-й хвилині Богдан Гринчук забиває другий свій м’яч і знову рівновага – 2:2. Далі голи були забиті лише у ворота ветеранів, які захищав Михайло Оліда. Вдруге у матчі відзначився Микола Дяк (63 хв.) і в третє - Богдан Гринчук (65 хв.). Отже перемога 40-го з рахунком 5 : 2, а ветерани записують в свій актив чергову поразку.

Матч між командами «Магніт» і «БРЕНД-ГРУП» мав також принципове турнірне значення. Магнітівці прагнули закріпитися на третьому місці, і це їм вдалося. Перший тайм вони виграли з мінімальним рахунком 3 : 2. Один гол на рахунку Назара Лича (7 хв.) і два - Сергія Тачинського (29, 32 хв.). Два голи у виконанні брендівців Романа Киценюка (6 хв.) і Олександра Куніцина (27 хв.)

У другому таймі гра заспокоїлася і не була такою видовищною, як у першому таймі. Черговий м’яч затріпотів у сітці воріт брендівців після удару Романа Онищенко на 59-й хвилині. В подальшому команди грали на збереження результату. Перемога з рахунком 4 : 2 гарантувала «Магніту» за тур до завершення першого кола третю сходинку турнірної таблиці.

Матч туру між командами «Адреналін» і МАРАДО було перенесено.