Філарет: між Україною і Росією почнеться боротьба за предстоятеля УПЦ (МП)

Філарет: між Україною і Росією почнеться боротьба за предстоятеля УПЦ (МП)

06.07.14 11:30 0 1226
Після смерті митрополита Володимира між Україною та Росією розпочнеться боротьба за призначення нової кандидатури на посаду предстоятеля Української православної церкви (Московського патріархату). Про це заявив предстоятель Української православної церкви Київського патріархату Філарет. Про це повідомляє "Радіо Свобода".

«Почнеться боротьба Росії та України за предстоятеля Української православної церкви (Московського патріархату)», – зазначив Філарет.

За його словами, Росія захоче призначити на цю посаду свою людину.

«Москва захоче поставити свого предстоятеля УПЦ (МП), свого ставленика, який буде виконувати волю Москви. Ось уявіть, якщо переможе ця «партія» у церкві, то що буде? В умовах неоголошеної війни між Україною і Росією він служитиме інтересам агресора. Тому Україна має подумати, що треба обирати такого предстоятеля, який служитиме інтересам українського народу, а не Москві», – зазначив Філарет.

Патріарх Філарет у суботу помолився разом з вірянами у Володимирському соборі Києва за упокій митрополита Володимира.

Тим часом, до Києво-Печерської Лаври прибувають віряни та священники, аби попрощатись із митрополитом в Успенському соборі.

Митрополит Володимир помер у суботу вранці на 79-му році життя після тривалої хвороби. Наприкінці червня у нього відкрилася внутрішня кровотеча.
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)
Попередня новина: Луцьк: працівники КП ...
Наступна новина: Рівненська область: 7 дітей ...

КОМЕНТАРІ