Луцьк: перше коло чемпіонату міста з футболу ще не завершено

07.07.14 17:24 0 1362
Дев’ятий тур чемпіонату міста з футболу 2014 розпочався у п’ятницю 4 липня матчем між командами «Мідас-Трейд» і НІКО Ветеран-Лучеськ. Зустрічалися команди нижньої частини турнірної таблиці, в активі яких було лише по одній перемозі, тому кожна прагнула перемоги і поповнення скарбнички заліковими очками.

Гра видалася цікавою і щедрою на голи. На першій хвилині трейдівець Дмитро Піддубний відкриває рахунок в матчі. Через дві хвилини ніковець Сергій Костюкевич зрівнює рахунок, а ще через десять хвилин забиває свій другий м’яч і на перерву команди пішли з рахунком 2 : 1 на користь НІКО Ветеран-Лучеськ.

У другому таймі ветерани з перших хвилин пішли у наступ і вже на 36-й хвилині Олександр Нікітін збільшує рахунок, а через сім хвилин забиває свій черговий м’яч. Після четвертого голу ніковці заспокоїлися, внаслідок чого були покарані трейдівцями. Антон Капаєв на 48-й хвилині скорочує рахунок і приводить до тями команду Василя Кохановського. Вони знову нарощують темп і на 64-й хвилині Костянтин Кузьмич збільшує рахунок. І знову ветерани стали втримувати рахунок, чим одразу скористався брендівець Олександр Грицюк, який на останній хвилині матчу і в компенсований арбітром час забиває два м’ячі, які тільки скоротили рахунок. А в підсумку перемогу святкують ветерани – 5 : 4.

В неділю, 6 лютого, першими на поле мали вийти команди, які до 9-го туру були у першій трійці - «Волинь А» і «Магніт». Проте за певних об’єктивних обставин матч не відбувся.

У другій грі вихідного дня зустрічалися команди БРЕНД-ГРУП і «Адреналін», які розташувалися в середині турнірної таблиці. Більш умотивовані на перемогу в цьому матчі були адреналінівці, які у разі перемоги наздоганяли по очках «Магніт».

Гра розпочалася спокійно з розвідки і проходила на зустрічних курсах. На 13-й хвилині Дмитро Заболотько потужним ударом за меж штрафного забиває гол у «дев’ятку» воріт брендівців. А на 20-й хвилині, при розіграші кутового, адреналінівець Олександр Сосенюк подвоює рахунок матчу. Проте брендівці не зникли, а почали шукати шляхи до воріт суперника. І це їм вдалося. На 31-й хвилині вони забили гол, автором якого став Олександр Куніцин. На перерву команди пішли з рахунком 2 : 1 на користь «Адреналіну».

Другий тайм активніше розпочали брендівці і на 48-й хвилині Андрій Бойко зрівнює рахунок. Нічийний рахунок тримається до кінця гри. Переломними стали останні хвилини. Адреналінівці Сергій Романюк на останній хвилині і Антон Дригульський на першій компенсованій хвилині другого тайму забивають голи і «Адреналін» святкує свою п’яту перемогу - 4:2.