Головна Мапа сайту RSS-експорт додати новину
 
про нас регіони вхід
Волинь | Закарпаття | Івано-Франківщина | Львівщина | Рівненщина | Тернопільщина | Буковина
Економіка | Політика | Суспільство | Культура | Наука/Освіта | Спорт | Релігія | Здоров'я | Кримінал | Надзвичайні події | Інші події | Шоу-бізнес

НАДХОДЯТЬ КОШТИ НА ПРИДБАННЯ МАТЕРІАЛЬНО-ТЕХНІЧНИХ ЗАСОБІВ ДЛЯ ВІЙСЬКОВОСЛУЖБОВЦІВ ЖИТОМИРЩИНИ, ЯКІ БЕРУТЬ УЧАСТЬ У ВІЙСЬКОВИХ ДІЯХ НА СХОДІ УКРАЇНИ, ТА НА ЛІКУВАННЯ МАКСИМА ЯЩУКА

13:50
09.07
На рахунок громадської організації військовослужбовців, ветеранів та інвалідів повітряно-десантних, аеромобільних військ, морської піхоти та військ спеціального призначення «Купол» Житомирської області надходять кошти на придбання матеріально-технічних засобів для військовослужбовців Житомирщини, які беруть участь у військових діях на Сході України.

Під час наради голови облдержадміністрації Сидора Кізіна з представниками місцевого бізнесу, банківської сфери, громадських організацій Житомирщини, було обговорено питання надання допомоги військовослужбовцям, зокрема, забезпечення засобами особистого захисту бійців Житомирщини, котрі беруть участь у військових діях на Сході країни.

у ході зустрічі підприємці запевнили в тому, що готові надавати спонсорську допомогу в такий складний час для держави, але за умови прозорого та відкритого контролю громадськості за витрачанням коштів. Тож було озвучено пропозицію створити ревізійну комісію, члени якої будуть здійснювати нагляд за рахунком та закупівлею найнеобхіднішого для військовослужбовців.

Наразі така комісія уже створена. На неї покладено завдання збору коштів та контролю за їх використанням. Пріоритетами у придбанні будуть бронежилети (не нижче 4 класу), шоломи кевларові, тепловізори, прилади нічного бачення, радіостанції, мобільні ретранслятори, комплекти польової форми одягу та взуття. Орієнтована вартість запланованого складає більше 4 млн. грн.

Комісія звертається до підприємств, організацій, свідомих громадян Житомирщини з проханням перераховувати кошти на оплату матеріально-технічних засобів на визначений спільною нарадою з керівництвом рахунок громадської організації військовослужбовців, ветеранів та інвалідів повітрянодесантних військ, морської піхоти та військ спеціального призначення «Купол» Житомирської області.

Реквізити для перерахунку коштів:

р/р 26002000039098 в ПАТ «Укрсоцбанк» м. Київ, МФО 300023

громадська організація «Купол», код ЄДРПОУ 33649798

призначення платежу: Благодійний внесок

Контактний телефон: 067 410 03 20

29 травня ТОВ «Котлозавод «Крігер» надав благодійну допомогу в розмірі 10 тис. грн. 30 травня ініціативу підтримав АТ «Житомирський меблевий комбінат», переказавши також 10 тис. грн.

2 червня допомогу надали ПрАТ ВКФ «Леся» – 5 тис. грн. та ПП «УДС» – 10 тис. грн. 3 червня кошти на благодійний рахунок переказали ТОВ «Жива нива» - 10 тис. грн. та ТОВ «Котлозавод «Крігер» – 20 тис. грн.

5 червня житомирським військовослужбовцям допомогли ФОП «Кришта Віктор Володимирович» - 500 грн., ПАТ «Житомирголовпостач» - 1 тис. грн., ПСП «Бігунь» - 2 тис. 500 грн., ПАТ «АКБ «Київ» - 10 тис. грн., ТОВ «Агростем» - 10 тис грн., ТОВ «ОЛДІ-Житомир» - 11 тис. грн.

6 червня кошти на благодійний рахунок переказали: ТОВ «Фабрика «Класум» - 10 тис. грн., ПП «Світанкова зоря» - 5 тис. грн., ПП «Миролюбівське» - 1 тис. 500 грн., КП «Бердичівський авторемонтний завод» - 100 грн., П (ПО) СП «Малинівське» - 3 тис. 830 грн., ВАТ «Овруцький хлібозавод» - 1 тис. грн., АТ «Сбербанк Росії» - 3 тис. 295 грн., СП «Атем-Франк» - 20 тис. грн. та ЖОБФ «Сприяння державній автоінспекції» - 1 тис. грн.

10 червня фінансову допомогу військовослужбовцям надали: ВАТ «Новоград-Волинськсільмаш» - 10 тис. грн., ПСП «Ганіт» - 10 тис. грн., ТОВ «Житомиртепломаш» - 20 тис. грн., СТОВ «Старокотелянське» - 2 тис грн., ДП «Житомирський бронетанковий завод» - 30 тис. грн., СТОВ «Старопопільнянське» - 2 тис. грн. та Коваленко Людмила Анатоліївна – 1 тис. 80 грн.

11 червня коштами допомогли ТОВ «Андрушівський маслосирзавод» - 5 тис. грн. та ТОВ «Житомирський м'ясокомбінат» - 5 тис. грн.

12 червня 2014 року – 30 тис. грн. від ПАТ «Житомирський маслозавод».

16 червня фінансова допомога у розмірі 4,5 тис. грн. надійшла від Валерія Іщука.

18 червня надійшло 16 тис. 683 грн. за рахунок добровільного пожертвування співробітників ТОВ Олді-Житомир.

19 червня на рахунок прийшло 2 тис. грн. для забезпечення формою одягу, спорядженням, спецзасобами та пальним від ФОП Кічкирук Петро.

Наприкінці робочого дня (19 червня) на рахунок для підтримки військовослужбовців надійшла фінансова допомога у розмірі 50 тис. грн. від ДП "ЄВРОГОЛД ІНДЕСТРІЗ"ЛТД.

20 червня надійшов благодійний внесок від ТОВ Агропродукт у сумі 30 тис. грн. Цього ж дня на рахунок поступили 20 тис. грн. як благодійний внесок від ТОВ «Юнігран» КРД.

21 червня 1 тис. грн. надійшла від Ірини Мечиславівни Біденко як благодійний внесок для 95-ої аеромобільної військової бригади.

23 червня рахунок поповнився на 20 тис. грн. від ТОВ «Фабрика КЛАСУМ».

Цього ж дня благодійний внесок надійшов від ПСП Новоселиця у розмірі 30 тис. грн.

Також 23 червня на рахунок прийшли кошти в якості благодійного внеску для зміцнення матеріально-технічної бази військовослужбовців Житомирської області від СФГ «Україна», сума 3 тис. 300 грн.

ТОВ Агрофірма Відродження перерахувала 23 червня благодійний внесок на потреби військових частин Житомирщини 10 тис. грн.

23 червня ще надійшли кошти: 30 тис. грн. від ПСП «Саверці», 10 тис. грн. від ТОВ «Агрокомпанія «Відродження», 1 тис. грн. від ТОв «Пром-Агро», 3 тис. грн. від ФОП Тичина П.В. та 8 тис. грн. від СФГ ім. Мічуріна.

24 червня – благодійна допомога від ДП «Оранта» ТОВ НВМП «Антарія» у сумі 5 тис. грн.

24 червня благодійний внесок у розмірі 2 тис. грн. надійшов від СТОВ ім. Б. Хмельницького; благодійна допомога на потреби військовослужбовців Житомирщини, які беруть участь в АТО, від «УДСП» ПП в сумі 10 тис. грн.; благодійний внесок від ТОВ «Промімпекс» в розмірі 5 тис. грн.

25 червня такі надходження: 5 тис. грн. від ПОСП по птахів. «Надія», 2, 6 тис. грн. від Міської державної лікарні ветмедицини у м. Житомирі.

27 червня благодійні внески надійшли від Юлії Мартинюк у сумі 392,16 грн. та СТОВ «Хлібороб» у розмірі 950 грн.

1 липня ДП «Крупозавод Озерянка» переказав 9 тис. грн., ТОВ «А.Т.К.» - 10 тис. грн., а Київська міська дирекція УДППЗ «Укрпошта» спрямувала 100 грн. на перерахування поштових переказів.

Окрім цього, 1 липня 180 тис. грн. з благодійних внесків було витрачено на оплату за комплекти розвантажувально-захисні.

2 липня матеріальну допомогу надали ФОП «Зражевець Людмила Григорівна» - 5 тис. грн., Микола Миколайович Вакатов – 105 грн., а також надійшло 50 грн.

Благодійна допомога для житомирських військовослужбовців, які беруть участь в бойових діях на Сході України, у розмірі 500 грн., надійшла також 3 липня.

7 липня Валерій Павлович Іщук переказав 1 тис. 900 грн.

Варто звернути увагу на те, що з 27 червня на благодійний рахунок почали надходити кошти на лікування нашого пораненого на Сході земляка – старшого солдата Максима Володимировича Ящука. 27 червня фінансову допомогу надали: Євген Володимирович Марков – 100 грн., Олександра Іванівна Осіпова – 300 грн., ФОП «Скрипка Олександр Олегович» - 300 грн., Михайло Юрійович Фролов – 300 грн., Ірина Раімівна Тимцясь – 2 тис. грн., Марина Станіславівна Юрченко – 100 грн., а також 50 грн. надійшло від особи, яка не вказала своїх даних.

1 липня кошти для Максима Ящука переказали: Ірина Миколаївна Капустенко – 200 грн., Маргарита Валентинівна Кулик – 50 грн., Ольга Миколаївна Литвинова – 1000 грн., Олександр Родіонович Антонов – 300 грн., Ольга Ярославівна Сеньків – 120 грн., ПП «ХЕЛФІ ОЙЛ ЕНТЕРПРАЙС» - 1 тис. 10 грн., а також 40 грн. та 100 грн. надійшли від осіб, які не вказали своїх даних.

2 липня допомогу житомирському військовослужбовцю надали: Олена Вікторівна Рудніченко – 200 грн., Олег Михайлович Матвійків – 2 тис. 400 грн., Антон Олександрович Конкевич – 100 грн.

3 липня на лікування Максима Ящука переказали по 100 грн. Валентина Миколаївна Цеценевська та Світлана Володимирівна Кузьменко.

4 липня на благодійний рахунок надійшла 1 тис. грн. від ТОВ «Кліон».

7 липня допомогу надали Олег Васильович Кореневський – 202 грн., Андрій Петрович Аврамець – 200 грн., Микола Миколайович Русак – 200 грн., ТОВ «СЕВЛ» – 1 тис. грн., а також надійшло ще 50 грн.

Про це повідомили у Житомирській ОДАНаступна новина: У Львівській області облдержадміністрація передала повноваження РДА для проведення конкурсів на внутрішньорайонних автобусних маршрутах
Попередня новина: На Хмельниччині рятувальники звільнили постраждалого з понівеченого у ДТП автомобіля
Поточний рейтинг: 3
1 2 3 4 5
Переглядів: 532

Сьогодні читають

00:29 24.03 Онлайн-аптека: Основные преимущества
15:40 24.03 Весы лабораторные второго класса точности: что они собой представляют?
14:15 24.03 Студенческие визы в Великобританию: разновидности
20:12 24.03 Польза красной икры для здоровья
23:37 24.03 Как раскрутить группу Вконтакте?

Коментарі

Кількість коментарів: 0

Додати коментар
Псевдо:
Введіть текст коментаря:

Введіть код захисту
Опитування
Чи будуть вибори президента 2019 чесними?
Так
Ні
Я не піду на вибори
Більше новин
Рекомендуємо :: ::
Інші новини:
- Україна
- Світ
- Актуальне
- Рейтинг новин
- Найкоментованіше
- Популярне
Інші регіони
- Центр
- Північ
- Південь
- Захід
- Схід
Також дивіться
- Бліц-опитування
- Інформаційні партнери
- Висловіть думку
- Персона
- IT-новини
- Лист читача
- Останні коментарі


Rambler's Top100

Всі права застережено. Власниками матеріалів, розміщених на сайті є їх автори. При публікуаванні матеріалів з сайту, посилання на УкрЗахідІнформ (у випадку публікуванні в інтернеті - відкрите для пошукових систем гіперпосилання в першому абзаці або заголовку на http://uzinform.com.ua/) або на джерело, вказане в матеріалі, обов'язкове. Якщо автор не згідний з розміщенням матеріалу на УкрЗахідІнформ, при першому ж повідомленні адміністрації сайту по адресі webmaster@uzinform.org.ua, матеріал буде вилучено. Редакція не завжди поділяє думку авторів матеріалів, розміщених на ресурсі.
© 2008-2019 УкрЗахідІнформ
Розробка www.apgr.net