Погребняк здобула перемогу у забігу на 100 м на турнірі в Угорщині

09.07.14 14:10 0 1091
Українки Наталія Погребняк та Олеся Повх успішно виступили на легкоатлетичних змаганнях Gyulai Istvan Memorial в Угорщині. Про це повідомило видання "Чемпіон".

У фіналі забігу В на стометрівці Погребняк перемогла з результатом 11,69 сек.

Повх, яка пробігла 100 м за 11,78 сек була третьою, поступившись американці Кімберлін Данкан.

Фінал А на дистанції 100 м серед жінок виграла інша представниця США - Таянна Бартолетта. Її результат - 11,35 сек.

Другою і третьою були ямайські спортсменки - Сімон Фейсі (11,41) і Скілоні Калверт (11,51), повідомляє xsport.ua.

Двоє атлетів представляли Україну в метанні молота. Так, в жіночій частині змагань Ірина Новожилова з результатом 68 м 58 см була дев'ятою, а перемогла при цьому Аніта Влодарчик з Польщі (75,53).

Десяте місце в чоловічому турнірі посів українець Олексій Сокірський, який метнув снаряд на 73 м 28 см.

Пізніше на Гран Прі Угорщини завершать свої змагання ще чотири спортсмени з України.

У бігу на 400 м з бар'єрами виступлять Ганна Тітімець і Ганна Рижикова, а в стрибках у висоту наших два чемпіони світу - Богдан Бондаренко та Юрій Кримаренко.
Попередня новина: У Львівській області ...
Наступна новина: Директором департаменту ...