На Тернопіллі меморіальну експозицію Степану Сапеляку відкрили у музеї політв’язнів та репресованих

На Тернопіллі меморіальну експозицію Степану Сапеляку відкрили у музеї політв’язнів та репресованих

10.07.14 14:46 0 1081
Меморіальну експозицію дисиденту, поету, громадському діячу, уродженцю Тернопілля Степану Сапеляку відкрили у Тернопільському музеї політв’язнів та репресованих. На відкритті експозиції були присутні друзі, близькі та мати Степана Сапеляка, а також представники духовенства та влади краю.

«Наш земляк Степан Сапеляк належав до тих, хто не боявся говорити правду і боротись за неї, - зазначив очільник області Олег Сиротюк. – Завдяки такій сміливості ми маємо можливість продовжувати творити нашу історію. Низько схиляю голову перед матір`ю талановитого уродженця Тернопільщини, дякую Вам за сина, який своє життя присвятив роботі на благо нашого краю і України. Це приклад відданої любові, справжнього патріотизму і незламної віри для кожного з нас».

Степан Сапеляк провів у кімнаті музею вісім місяців, він був ув’язнений за ідеї побудови вільної і незалежної України. Саме там і зібрали експозицію, в яку входять особисті речі героя, фото, подарунки. Експозицію планують доповнювати новими речами.

«Через стіни музею політв’язнів пройшло багато людей. Ми завжди пропонуємо гостям міста відвідати його, адже саме тут можна на власні очі побачити та відчути нашу історію», - додав Олег Сиротюк.

Про це повідомили у Тернопільській облдержадміністрації
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)
Попередня новина: У Львівській області ...
Наступна новина: Волинська область: за добу ...

КОМЕНТАРІ